Смотреть видео онлайн

shqiperi

   
- HD качество

В базе 295476 видео
Investimi në Kuçovë, komandanti i NATO-s vizitë në Shqipëri, avionët fluturojnë mbi Tiranë
Загружен сегодня
Qielli i Tiranës do të vizitohet sot nga avionët e NATO-s të në shenjë nderimi dhe mbështetjeje për përmbushjen e misionit të Shqipërisë në Aleancë. Shfaqja në ...

Baza e NATO në Shqipëri/ Xhaçka me komandantin e Aleancës: Arsyet pse ‘Kuçova’ është një lajm i...
Загружен сегодня
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaccka, e ka quajtur një “lajm të jashtëzakonshëm”, prezencën e NATOS-ë në Kuccovë. “Kuçova është një laj i jashtëzakonshëm për ...

Braçe: Nuk jam Lali Eri, i jam mirënjohës Fatos Nanos! Në Shqipëri ka oligarkë
Загружен сегодня
Po të isha ndryshe, do më thërrisni dhe mua Lali Eri, nuk do të më thërrisnin Erion Braçe…” ----------------------------------------------------------------------------- Braçe:...

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori
Загружен 19 марта 2015
Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://

"Ju flet Moska": Enigmat e mosardhjes së Netanyahut në Shqipëri
Загружен вчера
Subscribe në Ora News këtu "Ju flet Moska" ka bërë një analizë rreth anulimit të ...

Shkumbin Ismaili - Shqipëri nëna ime
Загружен 17 февраля 2014
Shkarko ne iTunes: https://itunes./us/album/shqiperi-nena-ime-single/id918271701 Facebook : https://

Të varur nga heroina, 8.000 përdorues droge në Shqipëri
Загружен 22 января 2019
Ajo ka disa kohë që nuk merr më heroinë, e për të hequr dorë nga “droga e vdekjes” trajtohet me metadon.

Arta - Shqiperi o Nena ime Ft Gold AG & Don Arbas ( Re-Upload )
Загружен 23 августа 2018
Produced : Don Arbas Lyrics by : Kol Susa & Gold AG Poezi : Naim Frasheri Composed by : Kol Susa Video by : Imagine Films Recording,Mixing & Mastering ...

"Masteri jo gjithmonë i nevojshëm", Rokaj: Sa kohë ka në Shqipëri ministrja?!
Загружен вчера
"Opinion" ne News24 - 23 janar, 2019 Deputeti i LSI-së, Shezai Rrokaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 është shprehur se qeveria është pengesë për ...

Baza ajrore e NATO-s në Shqipëri, Wolters: Pse zgjodhëm Kuçovën
Загружен сегодня
Per me shume video dhe lajme klikoni https://

Situata e fruthit në Shqipëri ISHP Ka 30 raste tek fëmijët nën 2 vjeç
Загружен вчера
Insituti i Shëndetit Publik, ka nxjerrë një njoftim për situatën e fruthit në vend. ISHP bën me dije se deri në datën 22 janar të këtij viti, janë identifikuar 30 raste ...

Nuk keni për ta besuar, zbuloni pse vendi ynë quhet Shqipëri
Загружен вчера
Nuk keni për ta besuar, zbuloni pse vendi ynë quhet Shqipëri Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni "SUBSCRIBE" me qellim te ngarkimit te videove te reja.

Gjigandi botëror i naftës Shell, plan investimesh në Shqipëri
Загружен вчера

Komentatori Arab ne ndeshjen Rumani-Shqiperi
Загружен 25 июня 2016
Video from reardgjermani.

Shpella Plot Mister qe Gjendet ne Shqiperi !
Загружен 10 января 2019
Fakte Interesante Shqip * Nqs kjo Video ju ka pelqyer ju lutem bejni sa me shume SHARE.... Subscribe ne kete kanal dhe klikoni zilen ne menyre qe te mos ...

 1 2 3 »  Последняя

Мир в онлайне