Смотреть видео онлайн

jashar

   
- HD качество

В базе 11309 видео
Jashar & Idajet Sejdiu - Moj e mira floket me kane
Загружен 4 марта 2013
Music & Text: Jashar Sejdiu Artist: Jashar & Idajet Sejdiu made by :Jetmir Sejdiu.

Jashar Sejdiu - Oj zelif me boje
Загружен 19 июня 2017
Singers: Jashar & Idajet Sejdiu Text&Music : Jashar Sejdiu Copyright : Jetmir Sejdia.

яшар ахмедовски-хочу, нечу
Загружен 7 января 2009
личен архив.

Ankthi dhe depresioni. Këshillon psikologu Jashar Demiri
Загружен 26 сентября 2014

Jashar & Idajet Sejdiu- Canekala
Загружен 26 апреля 2015
Publishing : FrameProductione Video by Besir Arsllani & Afrim Ramadani All Rights Reserved (P) & (C) FrameProductione.

Kènga,,çou Emine,,kènduar nè vitin 1979 nga Jashar Sejdiu.
Загружен 4 февраля 2016
Kèng dashurije shum e vjeter e kènduar nga Jashar Sejdiu nè kohen e socializmit vitin 1979-ju rikujtoj se fotografia èsht bèrè nè vitin 1980 nè Shqipri dhe e kam publikuar me ...

Nysret Haxha* Këngë kushutar Jashar Jasharit *
Загружен 27 октября 2012

Jashar & Idajet Sejdiu - Moj e mira tallas lishume
Загружен 28 июня 2017
Singers: Jashar & Idajet Sejdiu Text&Music : Jashar Sejdiu Copyright : Jetmir Sejdia.

JASHAR&IDAJET SEJDIU-POTPURI (Official Video)
Загружен 13 декабря 2016
All Rights Reserved (P) & (C) Jehona Production-Tetovë & Topestrada Tv-Tetovë

Kenge per Sinan Llapin Jashar Fetahaj dhe Shkellzen Kelmendi Raushiq
Загружен 2 марта 2015

jashar jashari
Загружен 19 сентября 2011

Jashar Hoxha - DARKA 2018
Загружен 26 марта 2018
Teksti : Jeton Hoxha Muzika & Ork : Jashar Hoxha Studio : JashaRecord's Produced By : Jashar Hoxha Facebook : https://

NEKTAR Besimi perballe frikave me Enis Rama dhe Jashar Demiri
Загружен 8 июля 2015
NEKTAR Show me ERMIR HOXHA ne KLAN KOSOVA.

NEKTAR - Ankthi dhe Depresioni - Ahmed Kalaja & Jashar Demiri 1
Загружен 2 марта 2016

Jashar Konçuli
Загружен 28 ноября 2017

 1 2 3 »  Последняя

Мир в онлайне