Ujku me Qenin

   
- HD качество

В базе 5730 видео
qeni sharrit
Загружен 18 апреля 2008
qeni sharrit tui mbyt ujqit.

Qeni i Sharit vs Ujku Gurgurnic të Tetovës
Загружен 14 февраля 2015
Dokumentar i vjetër në dy fshatra të anës së Tetovës ne malësinë e Grupçinit, GURGURNIC e SALLAREVË. Qeni që mbyt dy ujqit quhet KARABASH.

Ujku dhe Qeni i Sharrit
Загружен 4 марта 2018

•10 qente me te forte ne bote || Qeni sharrit mban vendin e 2 •
Загружен 15 октября 2017
Urojme qe kjo video tju pelqeje pasi shume te tjera edhe me te bukura jane ne punim e siper!! Mos harroni te klikoni SUBSCRIBE (Abonohuni) qe mos te ...

Qeni me I mir video me emocionuse qe ka ber shum n
Загружен 10 декабря 2016

QENI trembet nga UJKU ( DOG VS WOLF )
Загружен 29 января 2018
DOG VS WOLF qeni trembet nga ujku.

Qenet E Sharrit Mbytin Ujkun
Загружен 5 декабря 2017
Qenet E Sharrit Mbytin Ujkun.

Ujku me qenin
Загружен 13 января 2009

Qeni dhe Ujku - Prova sa i guxinshem eshte.
Загружен 8 ноября 2017

Ujku Kafshe e Eger Me Tregime Te Verteta
Загружен 26 марта 2018
Shperndaje me shoqerin tuaj dhe miq ne do te postojme gjdo dit dokumentar shqip klikoni ne Butonin Subscribe qe te njoftoheni me lajmet e fundit, ...

Qeni ''Ujk-Vrasës'' • Dog ''Wolf-Killer''
Загружен 6 января 2017
Ky qen aq i vogël me zemer luani merr epitetin Vrases i Ujqeve,pa pages. This tiny dog,with lion heart,get an arward Wolf's Killer,without money.

Ja si luftojn dy ujq te zemruar!
Загружен 16 мая 2017

QENI SHARIT VS UKI
Загружен 21 октября 2018

Pes Qen nuk mujn me mbyt ujkun
Загружен 29 октября 2015

Qeni i sharit me dy ujq
Загружен 3 ноября 2009

 1 2 3 »  Последняя

Мир в онлайне